Pro jednotlivce

Ahoj člověče,

díky za zájem a zvědavost o „Hry bez hranic“

O CO JDE?

Jde o mix zábavních a sportovních akcí a aktivit od moderních nafukovacích atrakcí po staré známé dovádění v přírodě jako je lezení po stromech nebo válení sudů. Hry bez hranic jsou založené na hraní her a soutěžení na suchu i ve vodě. Chybět nebude ani několik pokusů o hromadné rekordy.

Naše aktivity mají pobavit, trochu rozhýbat tělo (neboj, jen trochu) a představit nové formy trávení volna.

JAKÉ ATRAKCE MŮŽEŠ ČEKAT?

OBŘÍ KLOUZAČKA – JUNGLE JOYRIDE alias „JJ“

Hlavní atrakcí je obří klouzačka „Jungle joyride“, aktuálně největší svého druhu u nás. Je téměř 200 metrů dlouhá a 3,4 metry široká. Pohání jí výkonné vodní čerpadlo, několik fukarů, aby byla klouzačka pěkně nafoukaná a hlavně parta lidí, kteří rádi vymýšlejí něco nového ve světě event marketingu. Pozor – náš „JJ“ je v Čechách novinkou, která tu ještě nebyla, takže tě zveme na neformální setkání v plavkách nebo neoprenu .

Více informací o příštím klouzání najdeš zde: http://www.hrybezhranic.cz/aktuality/.

Voucher na vstup najdeš zde: http://www.hrybezhranic.cz/eshop/.

BUMPER BALLS

Další srandou jsou „bumper balls“. V těchhle bublinách neucítíš bolest, můžeš narážet do ostatních, dělat psí kusy nebo válet sudy. Maximálně se ti bude točit hlava. Lidi v nich hrají většinou fotbal nebo procházejí něco jako opičí dráhu. Každopádně zábava to je slušná. Doporučujeme minimální počet šest hráčů.

DALŠÍ ATRAKCE

V rukávu máme i jiné prostředky, jak tě donutit se bavit. Poznáš je buď na vyžádání pro soukromé akce nebo při nepravidelných hrách bez hranic. Info dostaneš pro každý event zvlášť tady na www.hrybezhranic.cz.

Tvůj tým „Hry bez hranic“

Email: info@hrybezhranic.cz

Tel.: +420 778 055 885

Ještě malá zajímavost: Pro pohodlnou a mokrou jízdu na klouzačku každou minutu vytéká stejné množství vody, jako když pustíte 35 vodovodních kohoutků najednou.