Atrakce – pronájem

GIANT JUNGLE JOYRIDE neboli OBŘÍ KLOUZAČKA

Obří klouzačka je v Čechách novinkou. Jedná se o 30 – 260 metrů dlouhou pozemní skluzavku s nafukovacími mantinely a volitelnou délkou dle terénu. V krátké verzi ji umíme instalovat i na rovině. Říkáme jí Jungle Joyride neboli „JJ“. Skluz probíhá na kruhu nebo jiném nafukovadle, v plavkách, tričku nebo bez. Jedeš sám nebo ve víc lidech, s rozběhem nebo bez. Dole tě čeká dojezd do bazénu. Rychlost jízdy závisí na rozběhu, tvojí váze, sklonu svahu, povrchu a plynulosti skluzu. Víc musíš zjistit sám. Samozřejmě ideální pro sportovní dny škol i firem.

   

BUMPER BALLS neboli BUBLINOVÉ KOULE

Většina lidí si v bumper balls zahraje fotbal, většina dětí se v nich lehkomyslně koulí a skáče na ně. Fajn jsou třeba kohoutí zápasy nebo štafetové běhy. Společné je vždycky narážení jeden do druhého a padání na zem. Výhodou je, že tyhle pády nebolí. Hrát se dá kdekoliv, ideální je rovná travnatá plocha nebo tělocvična.

DSC_0096cisarska louka 2DSC_0092 

LIDSKÝ STOLNÍ FOTBAL – až pro 10 hráčů, vyzkoušej si život figurky stolního fotbálku, rozměr 6 x 12 metrů

   

FOTBALOVÝ MEGA TERČ – novinka ve světě sportovní zábavy, 6 metrů vysoký, oboustranný krasavec se suchými zipy, které zachytí tvůj přesný kop nebo hod. Ideální na firemní akce nebo školní dny

   

POZEMNÍ CURLING – suchá obdoba klasického ledního curlingu, jedna dráha a 8 kamenů, celoroční sportovní hra

AQUAZORBING – aneb jak být ve vodě a pořád suchý. Aktivita nejen pro děti, ale i dospělé, s kterou jdou vymyslet zajímavé soutěže

SKÁKACÍ HRADY

BUNGEE RUNNING

LUKOSTŘELBA

SLACKLINE

DALŠÍ ATRAKCE

V rukávu máme i další věci, jak tě donutit se bavit. Napiš si o ně na info@hrybezhranic.cz.

Klouzačku i bumpery můžeš vyzkoušet při akcích nebo jako skupina po domluvě na tel. 778 055 885 nebo emailu info@hrybezhranic.cz.

Logo4A1Icon

Pin It on Pinterest

Share This