Atrakce – pronájem

Vedle organizace vlastních akcí nabízíme vybrané atrakce k pronájmu. V roce 2018 jsme takto spolupracovali s více než 50 organizátory a veřejnými institucemi. Rádi vymyslíme sportovně-zábavní program i vám.

Ceny řešíme vždy individuálně dle místa a rozsahu spolupráce.

 

OBŘÍ VODNÍ SKLUZAVKA (Slip & Slide) – cena od 25 tis. Kč

Obří vodní skluzavka je v Čechách celkem novinkou. Jedná se o 30 – 260 metrů dlouhou pozemní skluzavku s nafukovacími mantinely a volitelnou délkou dráhy. V krátké verzi ji umíme instalovat i na rovině. Skluz probíhá na kruhu nebo jiném nafukovadle, v plavkách, tričku nebo bez. Jezdí se sólo nebo ve více lidech, s rozběhem nebo bez. Dole čeká dojezd do bazénu. Ideální věc pro sportovní dny škol i firem.

    

 

UMĚLÉ KLUZIŠTĚ – cena na vyžádání

Syntetické polymerové kluziště k celoročnímu použití, povrch skládán z vysokomolekulárních panelů, rozměry 10 x 20 m. K dispozici také půjčovna bruslí, osvětlení, zázemí.

    

 

BUMPER BALLS (BUBLINOVÉ KOULE) – cena od 6 tis. Kč / 6 ks

Většina lidí si v bumper balls zahraje fotbal, děti se v nich vzájemně koulí a skáčou na ně. Fajn jsou i kohoutí zápasy nebo štafetové běhy. Společné je vždycky narážení jeden do druhého a padání na zem. Výhodou je, že tyhle pády nebolí.

   

 

LIDSKÝ STOLNÍ FOTBAL – cena od 9 tis. Kč

Fajn atrakce pro firemní akce i festivaly, zábava pro 6-10 hráčů. Vyzkoušejte si život figurky stolního fotbálku, rozměry 12 x 6 m.

     

 

FOTBALOVÝ MEGA TERČ – cena od 8 tis. Kč

Novinka ve světě sportovní zábavy, 6 metrů vysoký, oboustranný krasavec se suchými zipy, které zachytí tvůj přesný kop nebo hod. Ideální na městské slavnosti nebo sportovní dny škol.

    

 

POZEMNÍ CURLING – cena od 8 tis. Kč

Suchá varianta klasického ledního curlingu, jedna dráha a 8 kamenů, celoroční sportovní hra až pro 8 hráčů

    

 

AQUAZORBING – cena od 9 tis. Kč

Aneb jak být ve vodě a pořád suchý. Aktivita nejen pro děti, ale i dospělé, s kterou je možné vymyslet i zajímavé soutěže.

    

 

SKÁKACÍ HRADY – cena od 4 tis. Kč

Klasika, která rozsvítí každou akci. Děti si hrají, rodiče mají klid. Modely s / bez skluzavky, rozměry cca 5 x 4 m.

    

 

BUNGEE RUNNING – cena od 2 tis. Kč

Silový tah lana na měřenou vzdálenost, ukotvení za libovolný pevný bod. Posilování i soutěžní zábava. Více setů k dispozici.

    

 

LUKOSTŘELBA (SOFT ARCHERY) – cena od 1 tis. Kč

Dětská lukostřelba s měkkými hroty, dvě velikosti luků pro děti i dospělé. Baví bez rozdílu věku a typu akce. Více setů k dispozici.

    

 

MONEY KABINA – cena od 4 tis. Kč

Lov vířících bankovek ve vzduchové kabině, jedna z neokoukaných aktivit, rozměry 2 x 1 m. Doporučujeme.

    

 

DALŠÍ ATRAKCE a AKTIVITY – slackline (chůze po laně), air tracky (gymnastické mini dráhy), obří fotbalové boty, mega bublifuk, podlézání laťky, indiánské šipky, střelba z praku, malování na obliček, vodní balonková bitva, hledání hub, lov vajíček, úkolové běhy a další

 

Aktivity jsou k dispozici pro vaše akce i individuální pronájmy v rámci ČR po domluvě na tel. 778 055 885 nebo emailu info@hrybezhranic.cz.

Bližší informace a ceny na vyžádání.

 

Logo4A1Icon

Pin It on Pinterest

Share This