Pro firmy

Dobrý den, zaměstnavatelé, ahoj zaměstnanci!

Chcete užít srandu? Chcete tmelit kolektiv a poznat jeden druhého i mimo pracoviště? Pokud je to tak, doporučujeme vám naše hravé team buildingy.

Firemním kolektivům i jejich obchodním partnerům nabízíme novinku v ČR – obří vodní skluzavku jménem „JJ“ (Jungle Joyride). Jedná se o ideální formu odreagování s trochou adrenalinu navíc. Tahle jedinečná atrakce se dá využít i pro soutěže a zábavní úkoly. Její délka může být dle možností terénu od 30 do 260 metrů. Důležité je, že ji umíme v krátké verzi instalovat i na rovině.

Vedle klouzání se můžete třeba i kutálet. Půjčíme vám k tomu „bumper balls“ (bublinové koule), oblíbené hlavně pro nenásilné vyřizování účtů a bezbolestné odbourávání stresu. Vyzkoušet můžete „bumper football“ nebo další disciplíny zaměřené na pohybovou koordinaci a týmovou spolupráci.

Další naše atrakce: lidský stolní fotbal, fotbalový mega terč, pozemní curling, aquazorbing pro děti i dospělé, skákací hrad se skluzavkou i bez, bungee running, lukostřelba, slackline, mega bubliny

Skluzavku i další aktivity dovezeme i za vámi a přidáme kreativní sportovně-zábavní program, emoce bez hranic a zkušenosti s náročným klientem.

Váš tým „Hry bez hranic“

Email: info@hrybezhranic.cz

Tel.: +420 778 055 885

Pin It on Pinterest

Share This