Pro jednotlivce

Ahoj člověče,

díky za zájem a zvědavost o „Hry bez hranic“

O CO JDE?

Jde o mix zábavních a sportovních akcí a aktivit od moderních nafukovacích atrakcí po staré známé dovádění v přírodě jako je lezení po stromech nebo válení sudů. Hry bez hranic jsou založené na hraní her a soutěžení na suchu i ve vodě. Chybět nebude ani několik pokusů o hromadné rekordy.

Naše aktivity mají pobavit, trochu rozhýbat tělo a představit nové formy trávení volna.

JAKÉ ATRAKCE MŮŽEŠ ČEKAT?

OBŘÍ VODNÍ SKLUZAVKA – JUNGLE JOYRIDE alias „JJ“

Hlavní atrakcí je obří klouzačka, až 260 metrů dlouhá a 3,4 metry široká. Pohání jí výkonné vodní čerpadlo a několik vzduchových fukarů, takže je „JJ“ pořád pěkně nafoukaný. Vedle techniky mu pomáhá parta lidí, kteří rádi vymýšlejí něco nového ve světě eventové zábavy. Zveme tě na neformální setkání v plavkách nebo neoprenu .

Více informací o příštím klouzání najdeš zde: https://www.hrybezhranic.cz/aktuality/.

Voucher na vstup najdeš zde: https://www.hrybezhranic.cz/eshop/.

BUMPER BALLS

Další srandou jsou „bumper balls“. V těchhle bublinách neucítíš bolest, můžeš narážet do ostatních, dělat psí kusy nebo válet sudy. Maximálně se ti bude točit hlava. Lidi v nich hrají většinou fotbal nebo procházejí něco jako opičí dráhu. Každopádně zábava to je slušná. Doporučujeme minimální počet šest hráčů.

DALŠÍ ATRAKCE

V rukávu máme i jiné prostředky, jak tě donutit se bavit. Osobně je poznáš buď na tvojí soukromé akci nebo na našich hrách bez hranic. Info dostaneš pro každý event zvlášť tady v sekci Hry bez hranic Tour.

Další aktivity: lidský stolní fotbal, fotbalový mega terč, pozemní curling, aquazorbing, skákací hrad se skluzavkou i bez, bungee running, lukostřelba, slackline, vytváření mega bublin apod.

Tvůj tým „Hry bez hranic“

Email: info@hrybezhranic.cz

Tel.: +420 778 055 885

Ještě malá zajímavost: Pro pohodlnou a mokrou jízdu na klouzačku každou minutu vytéká stejné množství vody, jako když pustíte 35 vodovodních kohoutků najednou.

Pin It on Pinterest

Share This